پس دادن کالا

فرض کنیم به هر دلیلی شما از خرید خودتان راضی نیستید و می‌خواهید کالای خریداری شده را پس بدهید. اگر بسته پستی را باز نکرده باشید آن را به آدرس ما که در بخش تماس درج شده است ارسال می‌کنید و تمامی مبلغ پرداخت شده را پس از کسر هزینه پست به حساب شما واریز می‌کنیم.

چند بار ! چقدر !

شما تا دو بار می توانید از این امکان استفاده کنید. پس از آن برای هر بار مرجوع مبلغ 15هزار تومان بعنوان حق‌العمل کاری ارسال مرسوله از شما دریافت می شود.

نکته

کاری به موارد خاص نداریم اما ما بنا را بر این می گذاریم که آدمها اگر کالای خوب و ارشمند دریافت کنند و قیمت مناسب باشد نه تنها از خرید خود راضی هستند بلکه به هیچ وجه حاضر به پس دادن آن نیستند. اما در شرایطی ممکن است شما بخواهید این کار را انجام دهید. این برای ما قابل درک است و چنانچه محصول را باز نکرده باشید با شما همکاری می کنیم.

مشتری داریم!

محصولات اوریف لیم به گونه ای است که تهیه آن به راحتی میسر نیست. بنابراین ما اگر یک مشتری بخواهد کالای خود را پس بدهد با کمال میل این کار را انجام می دهیم چون بلافاصله آن را به یک مشتری دیگر می فروشیم. ما با اینکه دو انبار وسیع جهت نگهداری کالا داریم اما همیشه به دلیل بالا بودن میزان تقاضا با مشکل کمبود موجودی مواجه هستیم که البته سریعا نسبت به جایگزینی اقدام می کنیم.